Sentralbord  Sentralbord

Marianne Holvik

Office Assistant, Stokke

Phone: +47 33 30 10 80

post@norlux.com

Anne Kristin Baay

Front desk, Stokke

Phone: +47 33 30 10 80

post@norlux.com

Salg  Salg

Leif Roger Budeng-Larsen

Sales Manager Norway

Phone: +47 99 20 23 74

leif.budeng-larsen@norlux.com

Johan Pennlert

KAM – Sweden

Phone: +46 (0)708-77 84 80

johan.pennlert@norlux.com

Magnus Mattsson

Sales Manager Sweden

Phone: +46 (0)732-41 14 55

magnus.mattsson@norlux.com

Siv Therese Gran

Interior Sales/Light Designer

Phone: +47 48 85 04 28

siv.gran@norlux.com

Johnny Nilsen

Sales/Aftersales

Phone: +47 99 20 23 71

johnny.nilsen@norlux.com

Ryan Hillary

Sales UK

Phone: +44 (0)7500 068 220

ryan.hillary@norlux.uk

Martin Stokholm

Country Sales Director

Phone:+45 28 88 10 90

martin.stokholm@norlux.com

Anna-Leena Raita

Sales Finland

Phone:+358 50 5279 992

Anna-Leena.Raita@expedit.fi

Prosjekt  Prosjektavdeling

Roger Tidemann

Project Lighting Designer

Phone: +47 99 20 23 93

roger.tidemann@norlux.com

Jon Anders Gram

Project Lighting Designer

Phone: +47 99 20 23 92

jon.gram@norlux.com

Runar Skaflem

Project Lighting Designer

Phone: +47 99 20 23 97

runar.skaflem@norlux.com

Jan Ivar Linløkken

Project Lighting Designer

Phone: +47 99 20 23 98

jan.ivar.linlokken@norlux.com

Mette Kristoffersen

Project Lighting Designer

Phone: +47 99 20 23 77

mette.kristoffersen@norlux.com

Karl H Johansen

Project Lighting Designer

Phone: +47 48 85 04 27

karl.johansen@norlux.com

Björn Nykvist

Project Lighting Designer

Phone: +46(0)708-60 12 30

bjorn.nykvist@norlux.com

Andreas Bentz

Project Lighting Designer

Phone: +46(0)708-79 63 71

andreas.bentz@norlux.com

Anders Strömberg

Lighting Design Manager

Phone: +46(0)733-65 65 34

anders.stromberg@norlux.com

Export  Eksport

Morten Thorbjørnsen

KAM/Export Sales

Phone: +47 99 20 23 99

morten.thorbjornsen@norlux.com

Administrasjon  Administrasjon

Roar Aastvedt

CEO

Phone: +47 99 20 23 96

roar.aastvedt@norlux.com

Roberta Saveljeva

Administrative Coordinator

Phone: +47 99 20 23 79 roberta.saveljeva@norlux.com

Jørn Furuhaug

Owner/Business Developer

Phone: +47 99 20 23 90

jorn.furuhaug@norlux.com

Teknisk..Innkjøp  Teknisk/ Innkjøp

Marius Sætervadet

Technical Purchasing Manager

Phone: +47 99 20 23 09

marius.setervadet@norlux.com

Lise Lotte Sveum

Purchaser

Phone: +47 99 20 23 94

lise.lotte.sveum@norlux.com

Logistikk  Logistikk / ekspedisjon

Kristian Tventene Kristiansen

Logistics Manager

Phone: +47 48 85 04 26

kristian.kristiansen@norlux.com

Tore Flaatnes

Transportation manager

Phone: +47 99 20 23 75

tore.flatnes@norlux.com

Økonomi  Økonomi

Marianne Olafsen

CFO

Phone: +47 99 20 23 76

marianne.olafsen@norlux.com

  Markedsføring

Erik Flåtnes

Products/Marketing

Phone: +47 99 20 23 91

erik.flatnes@norlux.com